fotografia
   ślubna
            oferta

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne to te, które pokazują prawdziwe emocje, wzruszenie, radość i spojrzenia pełne miłości. Z wielką przyjemnością i pasją uwiecznię na moich zdjęciach niepowtarzalne i ulotne chwile z dnia Waszego ślubu, towarzysząc Wam w trakcie przygotowań do ślubu i błogosławieństwa rodziców, ceremonii w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, a także podczas zabawy weselnej.

W fotografii ślubnej jestem wierna stylowi reporterskiemu, dlatego staram się fotografować Parę Młodą w możliwie najbardziej spontanicznych i naturalnych ujęciach, zatrzymać w kadrze najważniejsze momenty i towarzyszące Wam w tym dniu emocje. Dzięki temu powstałe zdjęcia najlepiej odzwierciedlają nastrój chwili i klimat tego wyjątkowego wydarzenia.

Dodatkiem do reportażu ślubnego będą oryginalne zdjęcia z sesji plenerowej, którą możemy wykonać w dzień ślubu lub
w dowolnie umówionym terminie. Sesja każdorazowo odbywa się w innej ciekawej scenerii (np. na łonie natury, w parku, na polu, łące, w ruinach zamku, na starym dworcu kolejowym, w scenerii industrialnej albo wśród uliczek i zaułków starej części miasta). Dzięki miłej i luźnej atmosferze, sesja plenerowa będzie dla Was dobrą zabawą
i niezapomnianym przeżyciem, a jej efektem będą radosne i niebanalne fotografie.

Z najładniejszych zdjęć powstanie elegancki album ślubny albo nowoczesna fotoksięga, które pozwolą Wam przez długie lata powracać wspomnieniami do dnia Waszego ślubu.

Posiadam upoważnienie Kurii Metropolitalnej do fotografowania uroczystości ślubnych.

następna strona